Compacte polyester EHBO-kit met karabijnhaak
Code: 56079
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Digitale full colour transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak van de EHBO-kit een praktisch cadeautje voor je team
EHBO-kit in een 300D polyester tas. Ontworpen om het belangrijkste overzichtelijk en snel bereikbaar mee te nemen. Met karabijnhaak om aan je rugzak, riem of werkmateriaal te hangen, en voldoet aan Europese normen voor basisbenodigdheden. Bevat folieverbanden in twee maten, pleisters, reinigingsdoekjes en alcoholdoekjes voor kleine snijwonden en schaafwonden. Handig als zakelijk geschenk bij sportevenementen, bedrijfsreizen of preventieacties voor teams.
Eigenschappen
- EHBO-kit met karabijnhaak voor makkelijk meenemen
- Compacte 300D polyester tas voor rugzak of werkmateriaal
- Basisinhoud voor kleine snijwonden, schaafwonden en snelle reiniging
- Voldoet aan Europese normen voor EHBO-benodigdheden
Kenmerken
| Productcode: | 56079 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 15.5 x 10.5 x 1.5 cm |
| Gewicht: | 46 gr |
| Materiaal: |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 3006 50 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 55 x 32 x 30 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.053 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10.2 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 stuks |
Meest populaire producten
-
Nylon EHBO etui set inclusief accessoires Alert
Prijs vanaf: € 1,41
-
EHBO-kit van polyester met ritsluiting Crisis
Prijs vanaf: € 2,72
-
Kleine EHBO-kit inclusief 16 accessoires - Traveller
Prijs vanaf: € 4,11
-
Complete EHBO-koffer voor EVA-bedrijven met logo Assistance
Prijs vanaf: € 11,90
-
EHBO-set met klittenband volgens Europese normen
Prijs vanaf: € 4,42
-
EHBO-set in polyester tas, 14-delig
Prijs vanaf: € 3,21