EHBO-kit met zachte rubberen etui met EU-certificaat
Code: 56075
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Digitale druk (Bovenzijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Als je snel moet reageren maakt een EHBO-kit het verschil
EHBO-kit met een stevige, zachte rubberen etui. Gemaakt voor een snelle reactie bij veelvoorkomende incidenten. Voldoet aan Europese normen en bevat diverse materialen voor de verzorging van wonden, brandwonden en verstuikingen. Inclusief gaas, kompressen, doekjes en alcohol, pleisters en eilandpleisters, brandwondengel, elastische zwachtels en cohesieve zwachtel, plus een schaar, pincet, veiligheidsspelden, handschoenen en een beademingsmasker voor reanimatie. Ook inbegrepen: reddingsdeken, instant cold pack en hechtpleister. Praktisch voor kantoren, bedrijfsreizen en teamactiviteiten.
Eigenschappen
- EHBO-kit met stevige, zachte rubberen etui
- Voldoet aan Europese normen voor gebruik op het werk en onderweg
- Inclusief wondverzorging, verbanden, instant cold pack en reddingsdeken
- Accessoires inbegrepen: schaar, pincet, handschoenen en beademingsmasker voor reanimatie
Kenmerken
| Productcode: | 56075 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 20 x 14.5 x 10 cm |
| Gewicht: | 567 gr |
| Materiaal: | EVA-schuim |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 3006 50 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 53 x 43 x 33 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.075 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 20 stuks |
Meest populaire producten
-
Nylon EHBO-etui set inclusief accessoires
Prijs vanaf: € 1,41
-
EHBO-kit van polyester met ritsluiting
Prijs vanaf: € 2,72
-
Kleine EHBO-kit inclusief 16 accessoires
Prijs vanaf: € 4,11
-
Complete EHBO-koffer voor bedrijven met logo
Prijs vanaf: € 11,90
-
Plastic EHBO-kit inclusief pleisters en doekjes
Prijs vanaf: € 0,86
-
Rode plastic EHBO-kit om te personaliseren
Prijs vanaf: € 1,21