Compacte EHBO-set 10-delig in kunststof etui
Code: 56074
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Digitale druk (Bovenzijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Een EHBO-set die punten scoort als het er echt toe doet
EHBO-set in een stevig kunststof etui, bedoeld om de basis altijd bij de hand te hebben. Het compacte formaat past in het dashboardkastje, een lade of een rugzak zonder ruimte in te nemen. Inclusief 2 alcoholdoekjes, 5 pleisters 72×19mm, 1 schaar, 1 medische hechtpleister 1,25cm×4,5m en 1 pak met 5 niet-geweven sponsjes 2''×2'' met 4 lagen. Voldoet aan Europese normen. Handig op kantoor, in de auto, bij de receptie en voor preventieacties in het bedrijf.
Eigenschappen
- Compacte EHBO-set in stevig kunststof etui
- Basisinhoud voor snelle wondverzorging en kleine ongelukjes
- Bevat pleisters, alcohol, schaar, hechtpleister en sponsjes
- Voldoet aan Europese normen voor gebruik in het bedrijf en onderweg
Kenmerken
| Productcode: | 56074 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 14 x 10.5 x 3.7 cm |
| Gewicht: | 60 gr |
| Materiaal: | Plastic |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 3006 50 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 54 x 30 x 40 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.065 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Meest populaire producten
-
Nylon EHBO-etui set inclusief accessoires
Prijs vanaf: € 1,41
-
EHBO-kit van polyester met ritsluiting
Prijs vanaf: € 2,72
-
Kleine EHBO-kit inclusief 16 accessoires
Prijs vanaf: € 4,11
-
Complete EHBO-koffer voor bedrijven met logo
Prijs vanaf: € 11,90
-
Plastic EHBO-kit inclusief pleisters en doekjes
Prijs vanaf: € 0,86
-
Rode plastic EHBO-kit om te personaliseren
Prijs vanaf: € 1,21