EHBO-set in polyester tas, 14-delig
Code: 56077
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Digitale full colour transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Een EHBO-set die met je team meegaat naar evenementen
EHBO-set in een 300D polyester tas met karabijnhaak. Bedoeld om de basis netjes en toegankelijk mee te nemen. Voldoet aan Europese normen en is handig bij uitstapjes, buitenactiviteiten of als extra ondersteuning in de auto en op kantoor. Bevat niet-klevende kompressen, een schaar, non-woven gaasjes, hechtpleister, alcoholdoekjes, pleisters, een elastisch crêpeverband en een pincet voor sneetjes, schaafwonden en kleine incidenten. Een praktische optie voor arbo-veiligheidsacties, sportevenementen of interne training.
Eigenschappen
- EHBO-set met karabijnhaak voor makkelijk meenemen
- Compacte 300D polyester tas voor auto, rugzak of sport
- Bevat basismateriaal voor sneetjes, schaafwonden en snelle verzorging
- Inhoud met kompressen, schaar, hechtpleister, verband en pincet
Kenmerken
| Productcode: | 56077 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 15.5 x 10.5 x 3.5 cm |
| Gewicht: | 69 gr |
| Materiaal: |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 3006 50 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 55 x 32 x 45 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.079 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 14.8 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 stuks |
Meest populaire producten
-
Nylon EHBO-etui set inclusief accessoires
Prijs vanaf: € 1,41
-
EHBO-kit van polyester met ritsluiting
Prijs vanaf: € 2,72
-
Kleine EHBO-kit inclusief 16 accessoires
Prijs vanaf: € 4,11
-
Complete EHBO-koffer voor bedrijven met logo
Prijs vanaf: € 11,90
-
Plastic EHBO-kit inclusief pleisters en doekjes
Prijs vanaf: € 0,86
-
Rode plastic EHBO-kit om te personaliseren
Prijs vanaf: € 1,21