Voordelige RPET gerecycleerde tas bedrukken
Code: 39734
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- Sublimatie, full colour (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
110
-
220
-
550
-
1100
-
2200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Vouwzak in zacht polyester RPET, verkregen uit gerecycleerde plastic materialen, om het hergebruik van plastic resten te stimuleren en bij te dragen aan de duurzaamheid van de aarde. Gestikte afwerking, met klein formaat vouwen voor gemakkelijk dragen. Knoopsluiting en -haak, met RPET-onderscheidend zijlabel. Verkrijgbaar in een breed aanbod van kleuren (witte kleur speciaal vervaardigd voor sublimatiedruk).
Kenmerken
| Productcode: | 39734 |
| Minimale afname: | 110 stuks |
| Maat: | 45 x 38.5 cm |
| Gewicht: | 26 gr |
| Materiaal: | RPET Polyester |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 22 90 |
| In onze collectie vanaf : | November 2021 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Zonder individuele verpakking. |
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 14400 stuks |
| Tussenverpakking:: | 20 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 56 x 17 x 47 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.04 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11.4 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 400 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Polyester opvouwbare boodschappentas bedrukken 190T
Prijs vanaf: € 0,77
-
Polyester opvouwbare shopping bag bedrukken 190T
Prijs vanaf: € 1,00
-
Gepersonaliseerde katoenen opvouwbare tas 105 g/m2 Strawberry Cotton
Prijs vanaf: € 1,50
-
Resistente biologisch katoenen vouwzakken 9 kg 120 g/m²
Prijs vanaf: € 1,75
-
Voordelige vouwtassen van katoen 105 g/m²
Prijs vanaf: € 0,92
-
Opvouwbare polyester boodschappentas bedrukken 190T
Prijs vanaf: € 0,93