Opvouwbare RPET-tas, ideaal om overal mee naartoe te nemen 50 g/m²
Code: 47797
Opvouwbare tas van gerecycled PET. Geef het cadeau met je logo zodat ze een milieuvriendelijke oplossing voor hun boodschappen hebben.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- 1 Kleur (Aan een kant)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Opvouwbare tas om overal mee naartoe te nemen en geen wegwerptassen meer te gebruiken, om het transport te vergemakkelijken introduceren we een opvouwbare tas gemaakt van gerecycled PET.
Kenmerken
| Productcode: | 47797 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | 38 x 42 cm |
| Gewicht: | 27 gr |
| Materiaal: | Gerecycled PET-plastic (RPET) |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | Juli 2024 |
| Land van verzending : | Portugal |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 20 x 51 x 43 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.044 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 400 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Polyester opvouwbare boodschappentas bedrukken 190T
Prijs vanaf: € 0,77
-
Polyester opvouwbare shopping bag bedrukken 190T
Prijs vanaf: € 1,00
-
Katoenen tas met lange hengsels, 100 g/m²
Prijs vanaf: € 0,58
-
Katoenen tas met logo en resistente binnenlaminering, 230 g/m²
Prijs vanaf: € 2,41
-
Voordelige kleurrijke katoenen tassen om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,93
-
Grote non-woven zeer praktische shopper om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,65