Gerecyclede katoenen tas met drukknoopsluiting, 280 g/m²
Code: 45875
Tas met lange hengsels van gerecycled katoen. Het ontwerp valt op door de binnenrand, het gekleurde handvatdetail en de knop voor comfortabele sluiting.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Digitale full colour bedrukking voor textiel (Aan een kant)
- Digitale full colour bedrukking voor textiel (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Tas met lange hengsels, gemaakt van gerecycled katoen van 280 g/m². Met binnenvoering, gekleurd handvatdetail en drukknoopsluiting.
Kenmerken
| Productcode: | 45875 |
| Minimale afname: | 10 |
| Maat: | 55 x 14 x 37 cm |
| Gewicht: | 273 gr |
| Materiaal: | Gerecycled Katoen |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2024 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 25 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 60 x 40 x 33 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.08 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 15 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Katoenen tas met logo en resistente binnenlaminering, 230 g/m²
Prijs vanaf: € 2,41
-
Canvas tas met bijpassende kleur basis en handvatten, 280 g/m²
Prijs vanaf: € 3,71
-
Gerecyclede katoenen tas met jute bodem en handvat, 320 g/m²
Prijs vanaf: € 2,09
-
Jute tas om te bedrukken met katoenen handvatten
Prijs vanaf: € 2,95
-
Bedrukte jute tas met klikkenbandsluiting
Prijs vanaf: € 2,60
-
Bedrukte jute tas met gelamineerde binnenkant
Prijs vanaf: € 3,03