Strandtas met touwhengsels 220 g/m²
Code: 37129
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Digitale full colour transfer (Aan een kant)
- Borduren (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Stranddag of winkeltrip? Deze tas kan het allemaal.
Geef je merk een zomerse boost met deze stijlvolle strandtas, die je eenvoudig kunt personaliseren met je logo. Perfect om je zichtbaarheid te vergroten! Niet alleen op kantoor, maar ook op het strand, in het park of tijdens een dagje weg. De tas is gemaakt van stevig katoen (220 gr/m²) en biedt voldoende ruimte voor alles wat je nodig hebt. De touwhandvatten geven het geheel een moderne, zomerse uitstraling met een vleugje elegantie. Een praktisch én trendy relatiegeschenk dat gezien mag worden.
Eigenschappen
- Gemaakt van katoen met een gewicht van 220 gr/m²
- Ontworpen voor strand, boodschappen of een dagje uit
- Stevige touwhandvatten
- Ruime opbergruimte
- Grote oppervlakte voor personalisatie
Waarom voor dit product kiezen?
- Stijlvol én praktisch: deze ruime katoenen tas is perfect voor het strand of een shopsessie.
- De touwhandvatten geven een moderne touch en verbeteren het draagcomfort.
Kenmerken
| Productcode: | 37129 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 55 x 15 x 39 cm |
| Gewicht: | 213 gr |
| Materiaal: | Katoen |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2024 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1000 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 57 x 39 x 32 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.062 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10.8 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Katoenen tas met logo en resistente binnenlaminering, 230 g/m²
Prijs vanaf: € 2,41
-
Canvas tas met bijpassende kleur basis en handvatten, 280 g/m²
Prijs vanaf: € 3,71
-
Gerecyclede katoenen tas met jute bodem en handvat, 320 g/m²
Prijs vanaf: € 2,09
-
Jute tas om te bedrukken met katoenen handvatten
Prijs vanaf: € 2,95
-
Bedrukte jute tas met klikkenbandsluiting
Prijs vanaf: € 2,60
-
Bedrukte jute tas met gelamineerde binnenkant
Prijs vanaf: € 3,03