Chique design strotas met lange hengsels en kunstleren patch
Code: 44561
Deze strozak biedt een modieuze en functionele optie voor marketingcampagnes of als uniek en opvallend relatiegeschenk. Personaliseer het met uw logo.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- Lasergravering (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Strozak in rechthoekige vorm en casual design. Met grote capaciteit en originele lange PU lederen handgrepen. Grote PU-lederen patch aan de buitenkant, speciaal ontworpen voor lasergravure en passend bij de handgrepen.
Kenmerken
| Productcode: | 44561 |
| Minimale afname: | 5 |
| Maat: | 47 x 30 x 24 cm |
| Gewicht: | 280 gr |
| Materiaal: | Stro / kunstleer (polipiel) |
| Land van fabricage: | Vietnam |
| Intrastat code: | 4602 19 90 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2024 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 600 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 55 x 47 x 45 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.12 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 20 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Katoenen tas met logo en resistente binnenlaminering, 230 g/m²
Prijs vanaf: € 2,41
-
Canvas tas met bijpassende kleur basis en handvatten, 280 g/m²
Prijs vanaf: € 3,71
-
Gerecyclede katoenen tas met jute bodem en handvat, 320 g/m²
Prijs vanaf: € 2,09
-
Jute tas om te bedrukken met katoenen handvatten
Prijs vanaf: € 2,95
-
Bedrukte jute tas met klikkenbandsluiting
Prijs vanaf: € 2,60
-
Bedrukte jute tas met gelamineerde binnenkant
Prijs vanaf: € 3,03