Opvouwbare boodschappentas van plastic met trekkoord
Code: 56123
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- Sublimatie, full colour (Op het witte model)
- Digitale kleuren transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak van de opvouwbare tas een merkdrager die meereist
Opvouwbare tas van gerecycled plastic 190T. Gemaakt voor dagelijks gebruik. Neemt weinig ruimte in als je hem niet nodig hebt. Je vouwt hem in de onderste hoek in zichzelf tot een compacte driehoek. Je zet hem vast met een verstelbaar trekkoord met zwarte stopper, zodat je hem makkelijk meeneemt in je handtas, rugzak of het handschoenenkastje. Het uniseks ontwerp maakt uitdelen bij grote acties eenvoudig. Een praktische keuze om uit te delen op beurzen, in winkels of bij loyaliteitscampagnes met jouw logo.
Eigenschappen
- Opvouwbare boodschappentas met sluiting via verstelbaar trekkoord
- Vouwt tot een compacte driehoek om op te bergen en mee te nemen
- 190T-stof van gerecycled plastic met zwarte stopper op het koord
Kenmerken
| Productcode: | 56123 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 68 x 40 cm |
| Gewicht: | 32.5 gr |
| Materiaal: | Gerecycled PET-plastic (RPET) |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| Geslacht: | Unisex |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 6400 stuks |
| Tussenverpakking:: | 25 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 40 x 46 x 37 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.068 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 13 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 400 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Polyester opvouwbare boodschappentas bedrukken 190T
Prijs vanaf: € 0,77
-
Polyester opvouwbare shopping bag bedrukken 190T
Prijs vanaf: € 1,00
-
Katoenen tas met lange hengsels, 100 g/m²
Prijs vanaf: € 0,58
-
Katoenen tas met logo en resistente binnenlaminering, 230 g/m²
Prijs vanaf: € 2,41
-
Voordelige kleurrijke katoenen tassen om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,93
-
Grote non-woven zeer praktische shopper om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,65