Tas met bodem- en zijvouw van katoen met stevige hengsels
Code: 55895
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- 2 Kleuren (Aan een zijde)

- 3 Kleuren (Aan een zijde)

- 4 Kleuren (Aan een zijde)

- Digitale kleuren transfer (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
40
-
80
-
200
-
400
-
800
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak van de tas jouw merkdrager bij elk event
Tas met vouw in bodem en zijkanten, vooral gemaakt van gerecycled katoen van 220g/m² voor herhaald gebruik in het dagelijks leven. Hij heeft verstevigde lange hengsels van 70 x 2,5cm, bedoeld om hem comfortabeler en steviger over je schouder te dragen. Inclusief zichtbaar label van gerecycled katoen om het materiaal te herkennen. Draagt tot 10kg, geschikt voor beurzen, trainingen of het uitdelen van bedrijfsmateriaal op kantoor.
Eigenschappen
- Ruime tas met vouw voor documenten en beursmateriaal
- Verstevigde lange hengsels om comfortabel over je schouder te dragen
- Gerecycled katoen met zichtbaar label en stevige afwerking
- Draagt tot 10kg voor dagelijks gebruik bij bedrijfsacties
Kenmerken
| Productcode: | 55895 |
| Minimale afname: | 40 stuks |
| Maat: | 50 x 36 x 11 cm |
| Gewicht: | 175 gr |
| Materiaal: | Gerecyclede katoen/RPET-polyester 220 g/m² |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 4202 92 90 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1800 stuks |
| Tussenverpakking:: | 10 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 53 x 40 x 20 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.04 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10.3 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Polyester opvouwbare boodschappentas bedrukken 190T
Prijs vanaf: € 0,77
-
Polyester opvouwbare shopping bag bedrukken 190T
Prijs vanaf: € 1,00
-
Katoenen tas met lange hengsels, 100 g/m²
Prijs vanaf: € 0,58
-
Katoenen tas met logo en resistente binnenlaminering, 230 g/m²
Prijs vanaf: € 2,41
-
Voordelige kleurrijke katoenen tassen om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,93
-
Grote non-woven zeer praktische shopper om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,65