Polyestertas voor sublimatie met lange handgrepen, 180 g/m²
Code: 51724
Kies voor kleurrijke merchandising met deze sublimatietas. De natuurlijke afwerking en lange handvatten laten je merk creatief en stijlvol uitkomen.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Digitale kleuren transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Draagtas, ideaal voor sublimatie in zacht bestendig polyester. Handgrepen van 70 cm lang.
Kenmerken
| Productcode: | 51724 |
| Minimale afname: | 10 |
| Maat: | 42 x 37 cm |
| Gewicht: | 85 gr |
| Materiaal: | Polyester |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| Geslacht: | Unisex |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2025 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1600 |
| Tussenverpakking:: | 10 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 39 x 45 x 27 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.047 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Polyester opvouwbare boodschappentas bedrukken 190T
Prijs vanaf: € 0,77
-
Polyester opvouwbare shopping bag bedrukken 190T
Prijs vanaf: € 1,00
-
Katoenen tas met lange hengsels, 100 g/m²
Prijs vanaf: € 0,58
-
Katoenen tas met logo en resistente binnenlaminering, 230 g/m²
Prijs vanaf: € 2,41
-
Voordelige kleurrijke katoenen tassen om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,93
-
Grote non-woven zeer praktische shopper om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,65