Netzak voor fruit met trekkoordsluiting, 120 g/m²
Code: 39728
Deze mesh boodschappentas bedrukt met logo heeft een ruwe kleur katoen. De vlakke zijden zijn ideaal. Hij heeft een koordsluiting met verstelbaar accessoire.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
130
-
260
-
650
-
1300
-
2600
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Natuurlijn mesh tas in ruwe kleur katoen 120g/m2, met een vlakke zijde voor bedrukking. Koordsluiting met verstelbaar accessoire.
Kenmerken
| Productcode: | 39728 |
| Minimale afname: | 130 stuks |
| Maat: | 25 x 30 cm |
| Gewicht: | 25 gr |
| Materiaal: | 100% katoen 120 g/m² |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 22 90 |
| In onze collectie vanaf : | November 2021 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Zonder individuele verpakking. |
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 29250 stuks |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 33 x 46 x 33 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.05 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 250 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Polyester opvouwbare boodschappentas bedrukken 190T
Prijs vanaf: € 0,77
-
Polyester opvouwbare shopping bag bedrukken 190T
Prijs vanaf: € 1,00
-
Katoenen tas met lange hengsels, 100 g/m²
Prijs vanaf: € 0,58
-
Katoenen tas met logo en resistente binnenlaminering, 230 g/m²
Prijs vanaf: € 2,41
-
Voordelige kleurrijke katoenen tassen om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,93
-
Grote non-woven zeer praktische shopper om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,65