Gerecyclede tas bedrukken met ritsvak 380 g/m²
Code: 42210
Gepersonaliseerde tas van een mix van gerecycled katoen en polyester, met korte hengsels en een zijvak met ritssluiting. Om te shoppen of naar het strand.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Digitale full colour transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Shop- of strandtas van gerecycled polykatoen (70% gerecycled katoen, 30% gerecycled polyester) met korte hengsels. Het heeft een zijvak met ritssluiting 380 gr/m².
Kenmerken
| Productcode: | 42210 |
| Maat: | 38 x 12 x 41 cm |
| Gewicht: | 310 gr |
| Materiaal: | Gerecycled katoen / gerecycled polyester |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2023 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 900 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 52 x 43 x 34 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.076 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 15.52 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Katoenen tas met lange hengsels, 100 g/m²
Prijs vanaf: € 0,58
-
Katoenen tas met logo en resistente binnenlaminering, 230 g/m²
Prijs vanaf: € 2,41
-
Voordelige kleurrijke katoenen tassen om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,93
-
Grote non-woven zeer praktische shopper om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,65
-
Gerecyclede katoenen tas met jute bodem en handvat, 320 g/m²
Prijs vanaf: € 2,09
-
Polyester opvouwbare boodschappentas bedrukken 190T
Prijs vanaf: € 0,77