Katoenen tas met lange hengsels en stevige interlock, 240 g/m²
Code: 54444
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Full colour (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Tas volledig vervaardigd uit 100% katoen van 240 g/m² met lange interlock-handvatten. Ontworpen voor wie een kwalitatieve en duurzame tas zoekt. OEKO-TEX®-gecertificeerd, wat garandeert dat hij gemaakt is van veilige materialen voor mens en milieu volgens strikte kwaliteitsnormen. Een verantwoorde keuze die past bij de verwachtingen van de promotionele markt, de waarden van je merk weerspiegelt en bijdraagt aan een bewustere wereld.
Kenmerken
| Productcode: | 54444 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | 38 x 42 cm |
| Gewicht: | 115 gr |
| Materiaal: | Katoen |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 42022290 |
| In onze collectie vanaf : | September 2025 |
| Land van verzending : | Portugal |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 1 stuk |
| Afmetingen van buitenste doos: | 31 x 45 x 41 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.057 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12.3 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Polyester opvouwbare boodschappentas bedrukken 190T
Prijs vanaf: € 0,77
-
Polyester opvouwbare shopping bag bedrukken 190T
Prijs vanaf: € 1,00
-
Katoenen tas met lange hengsels, 100 g/m²
Prijs vanaf: € 0,58
-
Katoenen tas met logo en resistente binnenlaminering, 230 g/m²
Prijs vanaf: € 2,41
-
Voordelige kleurrijke katoenen tassen om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,93
-
Grote non-woven zeer praktische shopper om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,65