Winkeltas van gerecycled katoen met lange handvatten, 300 g/m²
Code: 45871
Tas van gerecycled katoen met lange hengsels, een praktische en duurzame optie om dagelijkse boodschappen comfortabel kunnen dragen.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op het etiket)

- 1 Kleur (Aan één kant)

- 2 Kleuren (Aan één kant)

- 3 Kleuren (Aan één kant)

- 4 Kleuren (Aan één kant)

- Digitale kleuren transfer (Aan één kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Tas met lange hengsels, gemaakt van gerecycled katoen van 300 g/m².
Kenmerken
| Productcode: | 45871 |
| Minimale afname: | 10 |
| Maat: | 49 x 14 x 37 cm |
| Gewicht: | 234 gr |
| Materiaal: | Gerecycled Katoen |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2024 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 51 x 46 x 25 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.06 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 13.25 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Polyester opvouwbare boodschappentas bedrukken 190T
Prijs vanaf: € 0,77
-
Polyester opvouwbare shopping bag bedrukken 190T
Prijs vanaf: € 1,00
-
Katoenen tas met lange hengsels, 100 g/m²
Prijs vanaf: € 0,58
-
Katoenen tas met logo en resistente binnenlaminering, 230 g/m²
Prijs vanaf: € 2,41
-
Voordelige kleurrijke katoenen tassen om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,93
-
Grote non-woven zeer praktische shopper om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,65