Katoenen boodschappentas met gaas, 220 g/m²
Code: 39693
Je kunt deze katoenen boodschappentas bedrukken als handig promotieartikel. Hij is gemaakt van gaas en ruw katoen, 60 cm lasng en heeft sterke handgrepen.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorzijde)

- 2 Kleuren (Voorzijde)

- 3 Kleuren (Voorzijde)

- 4 Kleuren (Voorzijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
50
-
100
-
250
-
500
-
1000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Natureline gaaszak in ruwe kleur katoen 220g/m2, met een vlak oppervlak om te bedrukken. 60 cm lengte, versterkte handgrepen.
Kenmerken
| Productcode: | 39693 |
| Minimale afname: | 50 stuks |
| Maat: | 41 x 45 cm |
| Gewicht: | 110 gr |
| Materiaal: | 100% katoen 220 g/m² |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 22 90 |
| In onze collectie vanaf : | November 2021 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Zonder individuele verpakking. |
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 8800 stuks |
| Tussenverpakking:: | 10 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 51 x 46 x 25 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.06 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Polyester opvouwbare boodschappentas bedrukken 190T
Prijs vanaf: € 0,77
-
Polyester opvouwbare shopping bag bedrukken 190T
Prijs vanaf: € 1,00
-
Katoenen tas met lange hengsels, 100 g/m²
Prijs vanaf: € 0,58
-
Katoenen tas met logo en resistente binnenlaminering, 230 g/m²
Prijs vanaf: € 2,41
-
Voordelige kleurrijke katoenen tassen om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,93
-
Grote non-woven zeer praktische shopper om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,65