Non-woven tas met matte afwerking en hoge weerstand, 110 g/m²
Code: 47851
Kies voor een gelamineerde TNT-tas met uitstekende duurzaamheid. De matte laminering en de diverse kleuren maken het een ideaal alternatief voor wegwerpzakken.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Gelamineerde TNT-zak van 110g. Zak met matte laminering en een uitstekend gewicht, hij is zeer stevig. Verkrijgbaar in verschillende kleuren, deze tas is een geweldig alternatief voor de raffia- en plastic zakken die we gebruiken om te winkelen.
Kenmerken
| Productcode: | 47851 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | 35 x 40 x 15 cm |
| Gewicht: | 63 gr |
| Materiaal: | Non-woven |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | Juli 2024 |
| Land van verzending : | Portugal |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 59 x 50 x 37 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.109 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 17 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 250 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Voordelige kleurrijke katoenen tassen om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,93
-
Grote non-woven zeer praktische shopper om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,65
-
Polyester opvouwbare boodschappentas bedrukken 190T
Prijs vanaf: € 0,77
-
Gerecyclede canvas tas met lange handvatten 280 g/m²
Prijs vanaf: € 3,27
-
Boodschappentas van gerecycled katoen met korte hengsels, 220 g/m²
Prijs vanaf: € 3,23
-
Gerecyclede katoenen tas met jute bodem en handvat, 320 g/m²
Prijs vanaf: € 2,09