Tas van gerecycled polyester met verstevigde bodem, 29 L
Code: 49978
Deze GRS-gecertificeerde tote bag met versterkte binnenkant biedt veelzijdigheid en stevigheid om tot 12 kg comfortabel en praktisch te dragen.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorkant)

- 2 Kleuren (Voorkant)

- 3 Kleuren (Voorkant)

- Full colour (Voorkant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Gemaakt van duurzaam en scheurbestendig niet-geweven RPET. De Liberty GRS gecertificeerde gerecyclede draagtas beschikt over een ondersteunende bodem, waardoor hij veelzijdig en stevig is. De draagtas heeft een groot hoofdvak en 25 cm lange handvatten. Inhoud: 29 liter. Geschikt voor een gewicht tot 12 kg.
Kenmerken
| Productcode: | 49978 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 33 x 36 x 25.4 cm |
| Gewicht: | 88 gr |
| Materiaal: | Gerecycled polyester |
| Capaciteit: | 29 L |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2025 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 150 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 68 x 40 x 50 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.136 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 14 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 150 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Polyester opvouwbare boodschappentas bedrukken 190T
Prijs vanaf: € 0,77
-
Polyester opvouwbare shopping bag bedrukken 190T
Prijs vanaf: € 1,00
-
Katoenen tas met lange hengsels, 100 g/m²
Prijs vanaf: € 0,58
-
Katoenen tas met logo en resistente binnenlaminering, 230 g/m²
Prijs vanaf: € 2,41
-
Voordelige kleurrijke katoenen tassen om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,93
-
Grote non-woven zeer praktische shopper om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,65