Multifunctionele tas van gerecycled polyester met rits
Code: 45289
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Borduren (Aan een kant)
- Full colour (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
De Panama GRS gerecyclede draagtas met ritssluiting, gemaakt van waterafstotend 600D RPET, is een perfecte en duurzame multifunctionele tas voor naar een evenement, naar het strand of om boodschappen mee te doen. Het heeft een hoofdvak met ritssluiting en een binnenvak met ritssluiting dat groot genoeg is voor je telefoon en andere waardevolle spullen. De handgrepen zijn 34 cm lang en daarom is de draagtas gemakkelijk over de schouder te dragen. Geschikt voor een gewicht tot 10 kg. PVC-vrij.
Kenmerken
| Productcode: | 45289 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 47 x 36 x 17 cm |
| Gewicht: | 200 gr |
| Materiaal: | Gerecycled polyester |
| Capaciteit: | 20 L |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2024 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 41 x 33 x 50 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.068 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Polyester opvouwbare boodschappentas bedrukken 190T
Prijs vanaf: € 0,77
-
Polyester opvouwbare shopping bag bedrukken 190T
Prijs vanaf: € 1,00
-
Katoenen tas met lange hengsels, 100 g/m²
Prijs vanaf: € 0,58
-
Katoenen tas met logo en resistente binnenlaminering, 230 g/m²
Prijs vanaf: € 2,41
-
Voordelige kleurrijke katoenen tassen om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,93
-
Grote non-woven zeer praktische shopper om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,65