Katoenen tas met trekkoorden en stevige hengsels 180 g/m²
Code: 55896
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- 2 Kleuren (Aan een zijde)

- 3 Kleuren (Aan een zijde)

- 4 Kleuren (Aan een zijde)

- Digitale kleuren transfer (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
75
-
150
-
375
-
750
-
1500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je logo elke rit meegaan met deze tas
Katoenen tas van 180 g/m² met verstelbare trekkoordsluiting en verstevigde lange hengsels voor comfortabeler dragen in het dagelijks gebruik. De afwerking is gemaakt voor langdurig gebruik, met een maximale draagkracht van 7 kg. Handig voor beurzen, trainingen of kantoormateriaal. De hengsels van 70 x 2,5 cm maken het makkelijk om de tas over je schouder te dragen, terwijl de sluiting bovenaan helpt om de inhoud bij elkaar te houden. Een praktische keuze voor branding op events en voor zakelijke uitgiftes.
Eigenschappen
- Katoenen tas met verstelbare trekkoordsluiting
- Verstevigde lange hengsels om comfortabel over je schouder te dragen
- Katoen 180 g/m2 en maximale draagkracht van 7 kg
Kenmerken
| Productcode: | 55896 |
| Minimale afname: | 75 stuks |
| Maat: | 37 x 41 cm |
| Gewicht: | 102 gr |
| Materiaal: |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 4202 22 90 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 4500 stuks |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 45 x 40 x 38 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.07 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 13.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 150 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Katoenen tas met lange hengsels 100 g/m² Eco Long
Prijs vanaf: € 0,58
-
Katoenen tas met logo met resistente binnenlaminering 230 g/m2 Friday
Prijs vanaf: € 2,38
-
Goedkope kleurrijke katoenen tassen bedrukken 180 g/m2 EcoColor
Prijs vanaf: € 0,99
-
Grote non woven zeer praktische shopper bedrukken 80 g/m2 Maltby
Prijs vanaf: € 0,65
-
Gerecycled katoenen tas met jute bodem en handvat 320 g/m2
Prijs vanaf: € 2,09
-
Polyester opvouwbare boodschappentas bedrukken 190T Raspberry
Prijs vanaf: € 0,77