Katoenen tas met lange handvatten, ideaal voor boodschappen, 140 g/m²
Code: 50880
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Full colour (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Tas van 100% katoen, 140 g, met vouw. Deze tas van 140 g katoen is de perfecte keuze voor uw dagelijkse behoeften. Deze tas heeft een elegant en praktisch ontwerp en is voorzien van een versteviging aan de onderkant, waardoor de tas meer capaciteit en stabiliteit heeft. Gemaakt van hoogwaardig katoen, gecertificeerd door Oeko-Tex, wat een veilig en ecologisch product garandeert. Met zijn afmetingen van 38 cm breed, 42 cm hoog en 8 cm diep is de tas ideaal voor het vervoeren van boeken, boodschappen of persoonlijke spullen.
Kenmerken
| Productcode: | 50880 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | 38 x 42 x 8 cm |
| Gewicht: | 70 gr |
| Materiaal: | Katoen |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2025 |
| Land van verzending : | Portugal |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 1 stuk |
| Afmetingen van buitenste doos: | 39 x 43 x 40 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.067 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 15.3 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Polyester opvouwbare boodschappentas bedrukken 190T
Prijs vanaf: € 0,77
-
Polyester opvouwbare shopping bag bedrukken 190T
Prijs vanaf: € 1,00
-
Katoenen tas met lange hengsels, 100 g/m²
Prijs vanaf: € 0,58
-
Katoenen tas met logo en resistente binnenlaminering, 230 g/m²
Prijs vanaf: € 2,41
-
Voordelige kleurrijke katoenen tassen om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,93
-
Grote non-woven zeer praktische shopper om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,65