Netachtige katoenen tas met een kant in netstructuur, 140 g/m²
Code: 47855
Maak van je boodschappen een luxe met deze mesh-tas met strikken, 100% katoen. Voor groenten of persoonlijke spullen. Combineert stijl en functionaliteit.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Achterzijde)

- 2 Kleuren (Achterzijde)

- 3 Kleuren (Achterzijde)

- 4 Kleuren (Achterzijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Netzak met koorden, 100% katoen. Een zak met twee zijden, één kant van katoenen net en de andere van katoen 140 g/m2, en twee koorden. Deze zak is ideaal voor het kopen van verse artikelen zoals groenten en brood, of als tas om persoonlijke spullen in je tas mee te nemen.
Kenmerken
| Productcode: | 47855 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | 38 x 41 cm |
| Gewicht: | 65 gr |
| Materiaal: | Katoen |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 4202 22 90 |
| In onze collectie vanaf : | Juli 2024 |
| Land van verzending : | Portugal |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 25 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 35 x 46 x 46 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.074 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 13.1 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Polyester opvouwbare boodschappentas bedrukken 190T
Prijs vanaf: € 0,77
-
Polyester opvouwbare shopping bag bedrukken 190T
Prijs vanaf: € 1,00
-
Katoenen tas met lange hengsels, 100 g/m²
Prijs vanaf: € 0,58
-
Katoenen tas met logo en resistente binnenlaminering, 230 g/m²
Prijs vanaf: € 2,41
-
Voordelige kleurrijke katoenen tassen om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,93
-
Grote non-woven zeer praktische shopper om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,65