Duurzame boodschappentas van gerecycled non-woven materiaal
Code: 54308
Naadloze tas met verstelbare handgrepen van 30 cm. Perfect voor evenementen of winkelen dankzij de capaciteit van 12 L en het praktische design.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- Full colour (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
De GRS-gecertificeerde, gerecyclede EcoSeal draagtas met zijvouw heeft geen stiksels en is voorzien van ultrasone hitteverzegeling en gestanste handgrepen. De tas heeft handgrepen met een lengte van 30 cm en is ideaal voor dagelijkse boodschappen en evenementen. Geschikt voor een gewicht tot 10 kg. Inhoud: 12 liter.
Kenmerken
| Productcode: | 54308 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 36 x 40 x 9 cm |
| Gewicht: | 40 gr |
| Materiaal: | Gerecycled polyester met GRS-certificaat |
| Capaciteit: | 12 L |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | September 2025 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 250 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 38 x 49 x 40 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.074 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 250 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Polyester opvouwbare boodschappentas bedrukken 190T
Prijs vanaf: € 0,77
-
Polyester opvouwbare shopping bag bedrukken 190T
Prijs vanaf: € 1,00
-
Katoenen tas met lange hengsels, 100 g/m²
Prijs vanaf: € 0,58
-
Katoenen tas met logo en resistente binnenlaminering, 230 g/m²
Prijs vanaf: € 2,41
-
Voordelige kleurrijke katoenen tassen om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,93
-
Grote non-woven zeer praktische shopper om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,65