Extra grote handtas van gerecycled polyester met hengsels, 65 L
Code: 49980
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- 2 Kleuren (Aan een zijde)

- 3 Kleuren (Aan een zijde)

- 4 Kleuren (Aan een zijde)

- Full colour (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
De Jumbo GRS gecertificeerde gerecyclede tas is gemaakt van duurzaam en scheurbestendig non woven RPET en biedt een extra grote capaciteit van maximaal 65 liter voor verschillende activiteiten, zoals grote boodschappen of een dagje strand of park. Met versterkte korte handgrepen (24 cm) en lange handgrepen (37 cm) voor maximaal draagcomfort. Gemakkelijk op te vouwen en op te bergen als je hem niet gebruikt. Geschikt voor een gewicht tot 15 kg.
Kenmerken
| Productcode: | 49980 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 52 x 35 x 38 cm |
| Gewicht: | 132 gr |
| Materiaal: | Gerecycled polyester |
| Capaciteit: | 65 L |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2025 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 100 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 40 x 60 x 44 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.106 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 14 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Polyester opvouwbare boodschappentas bedrukken 190T
Prijs vanaf: € 0,77
-
Polyester opvouwbare shopping bag bedrukken 190T
Prijs vanaf: € 1,00
-
Katoenen tas met lange hengsels, 100 g/m²
Prijs vanaf: € 0,58
-
Katoenen tas met logo en resistente binnenlaminering, 230 g/m²
Prijs vanaf: € 2,41
-
Voordelige kleurrijke katoenen tassen om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,93
-
Grote non-woven zeer praktische shopper om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,65