Draagtas van gerecycled katoen met lange handvatten 140 g/m2
Code: 45787
Katoenen tas met handvatten van 40 cm. Opvallend omdat deze is vervaardigd volgens gecertificeerde normen voor textiel zonder schadelijke stoffen.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
-
1 Kleur (Aan een kant)
-
2 Kleuren (Aan een kant)
-
3 Kleuren (Aan een kant)
- Borduren (Aan een kant)
- Full colour (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Deze tas is gemaakt van 70% gerecycled katoen en 30% gerecycled polyester, een lichtgewicht eco-held. De tas voelt aan als 140 gsm, heeft stijlvolle hengsels van 65 cm en ruime afmetingen. Allos de levendige kleuren fleuren je dag op.
Kenmerken
| Productcode: | 45787 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 40 x 38 cm |
| Gewicht: | 66 gr |
| Materiaal: | Gerecycled katoen (70%) |
| Capaciteit: | 11 L |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2024 |
| Land van verzending : | Portugal |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een gerecyclede plastic zak. |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 40 x 46 x 30 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.055 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 14 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Polyester opvouwbare boodschappentas bedrukken 190T
Prijs vanaf: € 0,77
-
Polyester opvouwbare shopping bag bedrukken 190T
Prijs vanaf: € 1,00
-
Katoenen tas met lange hengsels, 100 g/m²
Prijs vanaf: € 0,58
-
Katoenen tas met logo en resistente binnenlaminering, 230 g/m²
Prijs vanaf: € 2,41
-
Voordelige kleurrijke katoenen tassen om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,93
-
Grote non-woven zeer praktische shopper om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,65