Boodschappentas gemaakt van gerecycled RPET-materiaal, 110 g/m²
Code: 46842
Tas gemaakt van 80% gerecycled PET-materiaal. Duurzaam en milieuvriendelijk, geschikt voor promotie- en bewustmakingscampagnes over duurzaamheid.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
100
-
200
-
500
-
1000
-
2000
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Stevige grote tas gemaakt van 80% gerecycleerd PET materiaal (plastic flessen). Groot drukoppervlak. Vanaf 3.000 stuks diverse formaten mogelijk.
Kenmerken
| Productcode: | 46842 |
| Minimale afname: | 100 stuks |
| Maat: | 45 x 15 x 33 cm |
| Gewicht: | 103 gr |
| Materiaal: | rPET |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | April 2024 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1440 stuks |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 50 x 48 x 30 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.072 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Polyester opvouwbare boodschappentas bedrukken 190T
Prijs vanaf: € 0,77
-
Polyester opvouwbare shopping bag bedrukken 190T
Prijs vanaf: € 1,00
-
Katoenen tas met lange hengsels, 100 g/m²
Prijs vanaf: € 0,58
-
Katoenen tas met logo en resistente binnenlaminering, 230 g/m²
Prijs vanaf: € 2,41
-
Voordelige kleurrijke katoenen tassen om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,93
-
Grote non-woven zeer praktische shopper om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,65