Boodschappentas met korte hengsels en zijvak, 380 g/m²
Code: 49866
Veelzijdige tas voor boodschappen of strand. Gemaakt van duurzame materialen, ideaal voor bedrijven die zich richten op milieuvriendelijke marketing.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Digitale full colour transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Gerecyclede polykatoenen boodschappen- en strandtas (70% gerecycled katoen, 30% gerecycled polyester) met korte hengsels. 380 gr/m².
Kenmerken
| Productcode: | 49866 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 38 x 12 x 41 cm |
| Gewicht: | 310 gr |
| Materiaal: | Katoen |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2025 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 52 x 43 x 34 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.076 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 15.52 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Polyester opvouwbare boodschappentas bedrukken 190T
Prijs vanaf: € 0,77
-
Polyester opvouwbare shopping bag bedrukken 190T
Prijs vanaf: € 1,00
-
Katoenen tas met lange hengsels, 100 g/m²
Prijs vanaf: € 0,58
-
Katoenen tas met logo en resistente binnenlaminering, 230 g/m²
Prijs vanaf: € 2,41
-
Voordelige kleurrijke katoenen tassen om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,93
-
Grote non-woven zeer praktische shopper om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,65