Boodschappentas van gerecycled katoen met jute bodem, 180 g/m²
Code: 45798
De tas die gerecycled katoen met gerecycled polyester combineert, is een veelzijdige en stevige optie om voorwerpen comfortabel en veilig te dragen.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- Borduren (Aan een kant)
- Full colour (Aan een kant)
- Lasergravering (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Deze duurzame tas bestaat uit 70% gerecycled katoen en 30% gerecycled polyester (180 g/m²), met een vleugje robuuste jute aan de onderkant (275 g/m²). Het is licht als een briesje maar toch stevig. Een veelzijdige metgezel voor je avonturen.
Kenmerken
| Productcode: | 45798 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 38 x 40 x 8 cm |
| Gewicht: | 155 gr |
| Materiaal: | Gerecycled katoen (70%), gerecycled PET (RPET) (30%) |
| Capaciteit: | 15 L |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2024 |
| Land van verzending : | Portugal |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een gerecyclede plastic zak. |
| Tussenverpakking:: | 25 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 39 x 48 x 31 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.058 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 13 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Polyester opvouwbare boodschappentas bedrukken 190T
Prijs vanaf: € 0,77
-
Polyester opvouwbare shopping bag bedrukken 190T
Prijs vanaf: € 1,00
-
Katoenen tas met lange hengsels, 100 g/m²
Prijs vanaf: € 0,58
-
Katoenen tas met logo en resistente binnenlaminering, 230 g/m²
Prijs vanaf: € 2,41
-
Voordelige kleurrijke katoenen tassen om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,93
-
Grote non-woven zeer praktische shopper om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,65