Boodschappentas van hoogwaardig gerecycled vilt, capaciteit 20 L
Code: 49972
Een comfortabele en functionele tote bag met een ruim hoofdvak, versterkte katoenen hengsels en een knoopsluiting aan de bovenkant.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorkant)

- Full colour (Voorkant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Grote draagtas met inzetstuk van zacht en duurzaam hoogwaardig GRS-gecertificeerd gerecycled vilt. De tas heeft een groot hoofdvak met veel ruimte (tot 20 liter), verstevigde geweven katoenen handvatten (30 x 2,5 cm) voor optimaal draagcomfort en een sluitknop aan de bovenkant.
Kenmerken
| Productcode: | 49972 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 45 x 33 x 14 cm |
| Gewicht: | 22 gr |
| Materiaal: | Gerecycled polyester |
| Capaciteit: | 20 L |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2025 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 42 x 47 x 50 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.099 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Polyester opvouwbare boodschappentas bedrukken 190T
Prijs vanaf: € 0,77
-
Polyester opvouwbare shopping bag bedrukken 190T
Prijs vanaf: € 1,00
-
Katoenen tas met lange hengsels, 100 g/m²
Prijs vanaf: € 0,58
-
Katoenen tas met logo en resistente binnenlaminering, 230 g/m²
Prijs vanaf: € 2,41
-
Voordelige kleurrijke katoenen tassen om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,93
-
Grote non-woven zeer praktische shopper om te bedrukken, 80 g/m²
Prijs vanaf: € 0,65