Bamboe slakom in rechthoekige vorm bedrukken Bamboo
Code: 32669
Gastronomische relatiegeschenken zijn ontzettend in de mode. Deze originele saladekommen zijn gemaakt van bamboe en kun je laten bedrukken met je bedrijfslogo.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Lasergravering (Aan de binnenkant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Vierkante bamboe slakom.
Kenmerken
| Productcode: | 32669 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | 21.4 x 21.4 x 7 cm |
| Gewicht: | 446 gr |
| Materiaal: | Bamboe |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4419 19 00 |
| In onze collectie vanaf : | Juni 2018 |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 6 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 23 x 35 x 24 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.019 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 5.9 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 12 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Fles van satijn 200ml om te personaliseren met logo Downtown
Prijs vanaf: € 3,27
-
Set metallic ijsblokjes in een zakje Set Cubitos Ice
Prijs vanaf: € 5,11
-
Cocktailset met een cocktailshaker van 500 ml Bartender
Prijs vanaf: € 11,72
-
Reclameset voor kaas en wijn in bamboe kistje Camembert
Prijs vanaf: € 19,13
-
Zout/pepervaatje met modern design RVS Kruiden
Prijs vanaf: € 3,32
-
Gepersonaliseerde digitale bamboe keukenweegschaal tot 5kg Natura
Prijs vanaf: € 8,70