Pizzasnijder van hout en roestvrij staal met logo Bamboo
Code: 40395
Best seller
Deze gepersonaliseerde houten pizzarollers zijn ideaal om te gebruiken als merchandising of voor op tafel in een restaurant waar pizza's geserveerd worden.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- Lasergravering (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Pizzaroller van roestvrij staal met houten handvat dat je kunt bedrukken met je logo.
Kenmerken
| Productcode: | 40395 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 7 x 17 cm |
| Gewicht: | 61 gr |
| Materiaal: | Hout / Roestvrij staal |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 8215 99 90 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2022 |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geen individuele verpakking |
| Tussenverpakking:: | 100 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 39 x 30 x 34 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.04 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 13 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Fles van satijn 200ml om te personaliseren met logo Downtown
Prijs vanaf: € 3,27
-
Set metallic ijsblokjes in een zakje Set Cubitos Ice
Prijs vanaf: € 5,11
-
Cocktailset met een cocktailshaker van 500 ml Bartender
Prijs vanaf: € 11,72
-
Reclameset voor kaas en wijn in bamboe kistje Camembert
Prijs vanaf: € 19,13
-
Zout/pepervaatje met modern design RVS Kruiden
Prijs vanaf: € 3,32
-
Gepersonaliseerde digitale bamboe keukenweegschaal tot 5kg Natura
Prijs vanaf: € 8,70