Stalen bestek met houten handvat met canvas tas Wood
Code: 40189
Best seller
Dit bestek met logo komt in een etui en is ideaal als merchandise. Bevat een mes, vork en lepel met houten greep, roestvrijstalen rietje en reinigingsborstel.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op de etui)

- 2 Kleuren (Op de etui)

- 3 Kleuren (Op de etui)

- 4 Kleuren (Op de etui)

- Digitale full colour transfer (Op de etui)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Herbruikbare bestekset van RVS met beukenhouten handvat in canvas opbergetui. Inclusief mes, vork, lepel, roestvrijstalen rietje en reinigingsborstel.
Kenmerken
| Productcode: | 40189 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 22.5 x 7 cm |
| Gewicht: | 120 gr |
| Materiaal: | Hout / roestvrij staal / canvas |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 8215 20 10 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2022 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 3200 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 40 x 24 x 26 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.025 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11.68 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Fles van satijn 200ml om te personaliseren met logo Downtown
Prijs vanaf: € 3,27
-
Set metallic ijsblokjes in een zakje Set Cubitos Ice
Prijs vanaf: € 5,11
-
Cocktailset met een cocktailshaker van 500 ml Bartender
Prijs vanaf: € 11,72
-
Reclameset voor kaas en wijn in bamboe kistje Camembert
Prijs vanaf: € 19,13
-
Zout/pepervaatje met modern design RVS Kruiden
Prijs vanaf: € 3,32
-
Gepersonaliseerde digitale bamboe keukenweegschaal tot 5kg Natura
Prijs vanaf: € 8,70