Klein bamboe eetbakje met logo 25cm Little Bamboo
Code: 32668
Best seller
Op deze mooie bamboe schaaltjes kun je je bedrijfslogo prachtig laten graveren. Ze zijn ideaal als duurzame relatiegeschenken voor klanten op evenementen.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Lasergravering (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Dienblad van bamboe, geschikt voor het serveren van eten. Geleverd in een doos van kraftpapier.
Kenmerken
| Productcode: | 32668 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | 25.5 x 13 x 1.8 cm |
| Gewicht: | 203 gr |
| Materiaal: | Bamboe |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4419 19 00 |
| In onze collectie vanaf : | Juni 2018 |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 29 x 49 x 44 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.063 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 13 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 45 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Fles van satijn 200ml om te personaliseren met logo Downtown
Prijs vanaf: € 3,27
-
Set metallic ijsblokjes in een zakje Set Cubitos Ice
Prijs vanaf: € 5,11
-
Cocktailset met een cocktailshaker van 500 ml Bartender
Prijs vanaf: € 11,72
-
Reclameset voor kaas en wijn in bamboe kistje Camembert
Prijs vanaf: € 19,13
-
Zout/pepervaatje met modern design RVS Kruiden
Prijs vanaf: € 3,32
-
Gepersonaliseerde digitale bamboe keukenweegschaal tot 5kg Natura
Prijs vanaf: € 8,70