Glazen drinkfles met siliconen dop en bijpassende riem 500ml
Code: 45456
Een fles gemaakt van glas en ontworpen om koud water te serveren. Zorg voor de hydratatie van je klanten of medewerkers door het te geven.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- Doming (Op de dop)
- Lasergravering (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Glazen drinkfles (500 ml) met PS deksel en siliconen bandje. Individueel verpakt in een bruine doos.
Kenmerken
| Productcode: | 45456 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 23.0 |
| Gewicht: | 265 gr |
| Materiaal: | Glas / polystyreen (PS) / siliconen |
| Capaciteit: | 500 ml |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 7013 49 99 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2024 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 720 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 50 x 36 x 22 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.0396 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 30 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Glazen waterflessen met hoesje 500ml
Prijs vanaf: € 1,25
-
Voordelige BPA-vrije glazen fles 500 ml
Prijs vanaf: € 1,10
-
Grote glazen waterfles bedrukken met stalen dop 1L
Prijs vanaf: € 3,04
-
Glazen fles bedrukken met deksel 750ml
Prijs vanaf: € 2,65
-
Gekleurde glazen fles met matte afwerking en bamboe dop 500ml
Prijs vanaf: € 2,10
-
Borosilicaatglazen fles met infuser en bamboedop 400ml
Prijs vanaf: € 5,87