Tassen bedrukken met katoenen handvatten
Code: 41926
Zet uw logo op deze juco tas met verstevigde katoenen handvatten. Handige merchandising om mee te nemen naar de supermarkt. Promoot jezelf op elk evenement!
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Digitale kleuren transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Juco met verstevigde katoenen hengsels van 50 cm. Perfect voor het strand, winkelen.
Kenmerken
| Productcode: | 41926 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 44 x 15 x 35.5 cm |
| Gewicht: | 214 gr |
| Materiaal: | Gelamineerde juco |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 4202 22 10 |
| In onze collectie vanaf : | November 2022 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geen individuele verpakking |
| Tussenverpakking:: | 1 stuk |
| Afmetingen van buitenste doos: | 51 x 46 x 38 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.09 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 13.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Katoenen tas met logo en resistente binnenlaminering, 230 g/m²
Prijs vanaf: € 2,41
-
Canvas tas met bijpassende kleur basis en handvatten, 280 g/m²
Prijs vanaf: € 3,71
-
Gerecyclede katoenen tas met jute bodem en handvat, 320 g/m²
Prijs vanaf: € 2,09
-
Jute tas om te bedrukken met katoenen handvatten
Prijs vanaf: € 2,95
-
Bedrukte jute tas met klikkenbandsluiting
Prijs vanaf: € 2,60
-
Bedrukte jute tas met gelamineerde binnenkant
Prijs vanaf: € 3,03