Gerecyclede katoenen strandtas met handdoekhouder inbegrepen, 500 g/m²
Code: 45219
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Borduurwerk (Op de tas)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Ga in stijl naar het strand met deze ruime strandtas. Het ruime ontwerp, aangevuld met een handdoekhouder aan één kant, maakt hem uitermate geschikt voor stranduitstapjes of picknicks. De binnenkant is voorzien van een vak om uw waardevolle spullen veilig op te bergen. Gemaakt van 500 g/m² gerecycled canvas. Het canvas blijft ongeverfd en ongebleekt, waardoor het milieu niet wordt belast door chemicaliën. Deze tas is gemaakt van 70% gerecycled katoen en 30% gerecycled polyester, wat onze toewijding aan verantwoord inkopen versterkt. De tas is voorzien van de AWARE™ tracertechnologie, die het gebruik van echt gerecyclede materialen valideert. 2% van de opbrengst van elk verkocht product wordt gedoneerd aan Water.org.
Kenmerken
| Productcode: | 45219 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 34 x 56 x 21 cm |
| Gewicht: | 686 gr |
| Materiaal: | Gerecycled Katoen |
| Capaciteit: | 40 L |
| Land van fabricage: | Bangladesh |
| Merk: | Vinga |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2024 |
| Land van verzending : | Roemenië |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een tas en in bulk. |
| Afmetingen van buitenste doos: | 60 x 48 x 30 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.086 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 20.6 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 30 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Katoenen tas met logo en resistente binnenlaminering, 230 g/m²
Prijs vanaf: € 2,41
-
Canvas tas met bijpassende kleur basis en handvatten, 280 g/m²
Prijs vanaf: € 3,71
-
Gerecyclede katoenen tas met jute bodem en handvat, 320 g/m²
Prijs vanaf: € 2,09
-
Jute tas om te bedrukken met katoenen handvatten
Prijs vanaf: € 2,95
-
Bedrukte jute tas met klikkenbandsluiting
Prijs vanaf: € 2,60
-
Bedrukte jute tas met gelamineerde binnenkant
Prijs vanaf: € 3,03