Gestreepte katoenen strandtas met jute basis, 450 g/m²
Code: 44560
De strandtas van katoen en jute is elegant en robuust en perfect voor wie functionaliteit wil combineren met een verfijnd ontwerp voor zijn merk.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- 2 Kleuren (Aan een zijde)

- 3 Kleuren (Aan een zijde)

- 4 Kleuren (Aan een zijde)

- Digitale kleuren transfer (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
15
-
30
-
75
-
150
-
300
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Tas gemaakt van resistent 450 g/m2 katoen, met jute basis. Gestikte afwerking en ritssluiting, met gedistingeerd blauw-wit gestreept ontwerp. Lange hengsels van wit katoen in touwstijl, verstevigd met oogjes. Weerstand tot 13 kg in gewicht.
Kenmerken
| Productcode: | 44560 |
| Minimale afname: | 15 |
| Maat: | 55 x 39 x 15 cm |
| Gewicht: | 355 gr |
| Materiaal: | 100% katoen 450 g/m˛ / jute |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2024 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 800 |
| Tussenverpakking:: | 15 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 57 x 30 x 43 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.07 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12.1 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 30 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Katoenen tas met logo en resistente binnenlaminering, 230 g/m²
Prijs vanaf: € 2,41
-
Canvas tas met bijpassende kleur basis en handvatten, 280 g/m²
Prijs vanaf: € 3,71
-
Gerecyclede katoenen tas met jute bodem en handvat, 320 g/m²
Prijs vanaf: € 2,09
-
Jute tas om te bedrukken met katoenen handvatten
Prijs vanaf: € 2,95
-
Bedrukte jute tas met klikkenbandsluiting
Prijs vanaf: € 2,60
-
Bedrukte jute tas met gelamineerde binnenkant
Prijs vanaf: € 3,03