Stijlvolle gercyclede strandtas met dubbele handvatten
Code: 42689
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Digitale kleuren transfer (Aan een kant)
- Borduurwerk (Aan een kant)
- Gegraveerde lederen patch (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Deze stijlvolle strandtas maakt je stranddagen ongetwijfeld aangenamer. De tas is uitgerust met dubbele handgrepen en is voor 50% gemaakt van gerecycled kunststof van PET-flessen. De strandtas is ruim en heeft doordachte compartimenten. Een kleiner compartiment aan de binnenkant, voorzien van een rits die geschikt is voor waardevolle spullen en drie kleinere vakken aan de buitenkant waarin kleine dingen kunnen worden opgeborgen die gemakkelijk toegankelijk moeten zijn. De tas is gemakkelijk te reinigen en de stijlvolle details van katoen en kunstleer geven de strandtas net een beetje extra elegantie.
Kenmerken
| Productcode: | 42689 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 45 x 15 x 35 cm |
| Gewicht: | 423 gr |
| Materiaal: | Gerecycled PET-plastic (RPET) |
| Capaciteit: | 25 L |
| Land van fabricage: | China |
| Merk: | Vinga |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | Mei 2023 |
| Land van verzending : | Roemenië |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een tas en in bulk. |
| Afmetingen van buitenste doos: | 59 x 37 x 33 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.072 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11.1 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 25 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Katoenen tas met logo en resistente binnenlaminering, 230 g/m²
Prijs vanaf: € 2,41
-
Canvas tas met bijpassende kleur basis en handvatten, 280 g/m²
Prijs vanaf: € 3,71
-
Gerecyclede katoenen tas met jute bodem en handvat, 320 g/m²
Prijs vanaf: € 2,09
-
Jute tas om te bedrukken met katoenen handvatten
Prijs vanaf: € 2,95
-
Bedrukte jute tas met klikkenbandsluiting
Prijs vanaf: € 2,60
-
Bedrukte jute tas met gelamineerde binnenkant
Prijs vanaf: € 3,03