Strandtas van gerecycled polyester met koordhandvatten 23L
Code: 49976
Maak je stranddagen compleet met deze koeltas van gerecycled polyester, geschikt voor het bewaren van 23 liter eten en drinken.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
De Panama koeltas is gemaakt van GRS gecertificeerd gerecycled polyester en heeft een groot hoofdvak met rits en hoogwaardige handgrepen van aluminiumfolie en katoenen koord. Geschikt voor verschillende activiteiten zoals boodschappen doen of voor een dagje naar het strand of in het park. Inhoud: 23 liter. Geschikt voor een gewicht tot 10 kg. PVC-vrij.
Kenmerken
| Productcode: | 49976 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 55 x 39 x 15 cm |
| Gewicht: | 330 gr |
| Materiaal: | Gerecycled polyester |
| Capaciteit: | 23 L |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2025 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 30 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 44 x 25 x 58 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.064 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 30 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Katoenen tas met logo en resistente binnenlaminering, 230 g/m²
Prijs vanaf: € 2,41
-
Canvas tas met bijpassende kleur basis en handvatten, 280 g/m²
Prijs vanaf: € 3,71
-
Gerecyclede katoenen tas met jute bodem en handvat, 320 g/m²
Prijs vanaf: € 2,09
-
Jute tas om te bedrukken met katoenen handvatten
Prijs vanaf: € 2,95
-
Bedrukte jute tas met klikkenbandsluiting
Prijs vanaf: € 2,60
-
Bedrukte jute tas met gelamineerde binnenkant
Prijs vanaf: € 3,03