Strandtas van gerecycled katoen met lange hengsels 220 g/m2
Code: 55382
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Full colour (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Strandtas met zijvouw en koordhengsels voor events
Strandtas van gerecycled katoen (70%) en gerecycled polyester (30%) met een gramgewicht van 220 g/m², bedoeld voor dagelijks gebruik in zomerse omgevingen en op events. De tas heeft gedraaide katoenen koordhengsels van 65 cm, comfortabel om over de schouder te dragen. De stof is effen en ongeverfd en kan kleine kleurverschillen en onzuiverheden vertonen die bij gerecycled garen horen. Dat zorgt voor een natuurlijke uitstraling. Een praktische optie voor merchandising op het strand, seizoenscampagnes en welkomstpakketten.
Eigenschappen
- Strandtas met zijvouw en lange koordhengsels
- Gerecycled katoen en gerecycled polyester met een gramgewicht van 220 g/m²
- Hengsels van 65 cm om comfortabel over de schouder te dragen
- Ongeverfde stof met mogelijke natuurlijke kleurvariaties
Kenmerken
| Productcode: | 55382 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | 55 x 39 x 15 cm |
| Gewicht: | 247 gr |
| Materiaal: | Gerecycled katoen, gerecycled polyester |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 4202 22 90 |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2026 |
| Land van verzending : | Portugal / Tsjechië |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Zonder individuele verpakking. |
| Tussenverpakking:: | 5 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 45 x 58 x 45 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.117 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 14 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Jute en canvas tassen met gelamineerde binnenkant
Prijs vanaf: € 2,08
-
Katoenen tas met logo en resistente binnenlaminering, 230 g/m²
Prijs vanaf: € 2,41
-
Jute tassen met logo in aantrekkelijke kleuren, 10 kg
Prijs vanaf: € 2,31
-
Gerecyclede katoenen tas met jute bodem en handvat, 320 g/m²
Prijs vanaf: € 2,09
-
Jute tas om te bedrukken met katoenen handvatten
Prijs vanaf: € 2,95
-
Bedrukte jute tas met klikkenbandsluiting
Prijs vanaf: € 2,60