Schoudertas van gerecycled katoen met vouwbodem 300g/m²
Code: 55809
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- 2 Kleuren (Aan een zijde)

- 3 Kleuren (Aan een zijde)

- 4 Kleuren (Aan een zijde)

- Digitale kleuren transfer (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Een tas die je logo laat rondgaan op beurzen en op straat
Tas van gerecycled katoen van 300g/m² in een natuurlijke tint, met een ontwerp van gekleurde horizontale strepen. Gemaakt voor dagelijks gebruik op beurzen en bij ontvangstpunten. Met een vouwbodem en zijvouwen voor extra inhoud en om beter in vorm te blijven wanneer je materialen meeneemt. Inclusief lange hengsels van 70cm met versteviging en zichtbare stiksels voor comfortabel dragen over je schouder. Netjes afgewerkt en met verzorgde details voor merkacties bij events, in retail of bij de onboarding van personeel.
Eigenschappen
- Tas van gerecycled katoen met horizontaal streeppatroon
- Vouwbodem en zijvouwen voor meer inhoud en stabiliteit
- Lange hengsels 70cm met versteviging en sterke, gestikte afwerking
- Stof 300g/m2 in natuurlijke tint voor vaak gebruik en rits
Kenmerken
| Productcode: | 55809 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 48 x 35 x 12 cm |
| Gewicht: | 274 gr |
| Materiaal: | Gerecyclede katoen/RPET-polyester 300 g/m² |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 4202 92 90 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1400 stuks |
| Tussenverpakking:: | 10 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 50 x 42 x 20 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.04 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Jute en canvas tassen met gelamineerde binnenkant
Prijs vanaf: € 2,08
-
Strandtas met touwhengsels 220 g/m²
Prijs vanaf: € 4,03
-
Jute tas om te bedrukken met katoenen handvatten
Prijs vanaf: € 2,95
-
Bedrukte jute tas met klikkenbandsluiting
Prijs vanaf: € 2,60
-
Bedrukte jute tassen met voorvak en inzetstuk
Prijs vanaf: € 1,98
-
Jute tassen met logo in aantrekkelijke kleuren, 10 kg
Prijs vanaf: € 2,31