Tas voor casual gebruik met rond ontwerp en binnenvoering
Code: 40874
Het ronde casual design maakt deze tas met logo tot een echte must-have. Voorzien van binnenvoering en ritssluiting, evenals een houten plaatje voor een laserlogo.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op het plaatje)

- Lasergravering (Op het plaatje)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Een must-have reclametas met een casual design van synthetisch raffia en een ronde vorm. Hoofdvak met ritssluiting en metalen trekker, met vakje binnenin. Binnenvoering en lange handvaten in PU, met driedubbele versteviging in X en oppervlak voor branding in hout, speciaal ontworpen voor lasergravure.
Kenmerken
| Productcode: | 40874 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 45 x 40 cm |
| Gewicht: | 270 gr |
| Materiaal: | Synthetisch |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 3924 10 00 |
| In onze collectie vanaf : | April 2022 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 480 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 80 x 30 x 46 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.11 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 30 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Katoenen tas met logo en resistente binnenlaminering, 230 g/m²
Prijs vanaf: € 2,41
-
Canvas tas met bijpassende kleur basis en handvatten, 280 g/m²
Prijs vanaf: € 3,71
-
Gerecyclede katoenen tas met jute bodem en handvat, 320 g/m²
Prijs vanaf: € 2,09
-
Jute tas om te bedrukken met katoenen handvatten
Prijs vanaf: € 2,95
-
Bedrukte jute tas met klikkenbandsluiting
Prijs vanaf: € 2,60
-
Bedrukte jute tas met gelamineerde binnenkant
Prijs vanaf: € 3,03