Rieten strandtassen met katoenen hengsels
Code: 40873
Neem deze casual rieten tas mee op al je uitstapjes. Hij heeft lange katoenen hengsels en je kunt het houten plaatje op de tas bedrukken met je bedrijfslogo.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op het plaatje)

- Lasergravering (Op het plaatje)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Rechthoekige rieten tas met een casual design, een must-have. Grote inhoud en met originele lange handvaten in katoen, verstevigd in PU. Met oppervlak voor branding in hout, speciaal ontworpen voor lasergravure.
Kenmerken
| Productcode: | 40873 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 44 x 41 x 11 cm |
| Gewicht: | 252 gr |
| Materiaal: | Stro / katoen |
| Land van fabricage: | Vietnam |
| Intrastat code: | 3924 10 00 |
| In onze collectie vanaf : | April 2022 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 160 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 44 x 29 x 44 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.06 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 20 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Katoenen tas met logo en resistente binnenlaminering, 230 g/m²
Prijs vanaf: € 2,41
-
Canvas tas met bijpassende kleur basis en handvatten, 280 g/m²
Prijs vanaf: € 3,71
-
Gerecyclede katoenen tas met jute bodem en handvat, 320 g/m²
Prijs vanaf: € 2,09
-
Jute tas om te bedrukken met katoenen handvatten
Prijs vanaf: € 2,95
-
Bedrukte jute tas met klikkenbandsluiting
Prijs vanaf: € 2,60
-
Bedrukte jute tas met gelamineerde binnenkant
Prijs vanaf: € 3,03