Veelzijdige tas van gerecycled katoen 180 g/m²
Code: 47878
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorkant)

- 2 Kleuren (Voorkant)

- 3 Kleuren (Voorkant)

- 4 Kleuren (Voorkant)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Deze tas van gerecycled katoen is een milieubewuste keuze om je spullen praktisch en duurzaam te vervoeren. Gemaakt van hoogwaardig gerecycled katoen, biedt deze tas duurzaamheid en stevigheid, terwijl hij helpt het milieu te behouden. Met afmetingen van 433820 cm biedt deze tas voldoende ruimte voor je boodschappen of persoonlijke spullen, zodat ze georganiseerd en beschermd blijven. De gelamineerde binnenkant biedt extra bescherming tegen vocht, zodat je spullen zelfs onder slechte omstandigheden droog blijven. Daarnaast maakt het moderne en veelzijdige ontwerp deze tas geschikt voor allerlei gelegenheden, van marktbezoeken tot buitenwandelingen of zelfs als praktische optie voor dagelijks gebruik. Wees bewust en maak het verschil met deze tas van gerecycled katoen, een duurzame en stijlvolle keuze die bij je levensstijl past.
Kenmerken
| Productcode: | 47878 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | 43 x 38 x 20 cm |
| Gewicht: | 240 gr |
| Materiaal: | Gerecycled Katoen |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 4202 22 90 |
| In onze collectie vanaf : | Juli 2024 |
| Land van verzending : | Portugal |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 1 stuk |
| Afmetingen van buitenste doos: | 18 x 49 x 44.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.039 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Katoenen tas met logo en resistente binnenlaminering, 230 g/m²
Prijs vanaf: € 2,41
-
Canvas tas met bijpassende kleur basis en handvatten, 280 g/m²
Prijs vanaf: € 3,71
-
Gerecyclede katoenen tas met jute bodem en handvat, 320 g/m²
Prijs vanaf: € 2,09
-
Jute tas om te bedrukken met katoenen handvatten
Prijs vanaf: € 2,95
-
Bedrukte jute tas met klikkenbandsluiting
Prijs vanaf: € 2,60
-
Bedrukte jute tas met gelamineerde binnenkant
Prijs vanaf: € 3,03