Katoenen tas met kleuraccent aan de onderkant en handvatten, 280 g/m²
Code: 47212
Een tas om naar het strand te gaan in de zomermaanden. Een merchandising die zijn natuurlijke tint combineert met kleurrijke details. Voor wie graag aan zee is.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Digitale full colour transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Deze strandtas is ideaal om mee te nemen naar het strand. De tas is gemaakt van katoen en kun je makkelijk vasthouden aan de handvaten.
Kenmerken
| Productcode: | 47212 |
| Minimale afname: | 10 |
| Maat: | 42 x 10 x 30 cm |
| Gewicht: | 85 gr |
| Materiaal: | Katoen, OEKO-TEX® Standard 100 |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| In onze collectie vanaf : | April 2024 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1280 |
| Tussenverpakking:: | 25 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 45 x 40 x 38 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.068 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9.8 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 80 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Katoenen tas met logo en resistente binnenlaminering, 230 g/m²
Prijs vanaf: € 2,41
-
Canvas tas met bijpassende kleur basis en handvatten, 280 g/m²
Prijs vanaf: € 3,71
-
Gerecyclede katoenen tas met jute bodem en handvat, 320 g/m²
Prijs vanaf: € 2,09
-
Jute tas om te bedrukken met katoenen handvatten
Prijs vanaf: € 2,95
-
Bedrukte jute tas met klikkenbandsluiting
Prijs vanaf: € 2,60
-
Bedrukte jute tas met gelamineerde binnenkant
Prijs vanaf: € 3,03