Kleine tas van gerecycled katoen met kort handvat
Code: 50791
Versterk de duurzame betrokkenheid van jouw bedrijf met deze stevige tas van gerecycled katoen. Een ecologisch en promotioneel accessoire in één.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Digitale kleuren transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Tas gemaakt van gerecycled katoen van 220 g/m²
Kenmerken
| Productcode: | 50791 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 30 x 10 x 20 cm |
| Gewicht: | 120 gr |
| Materiaal: | Gerecycled gelamineerd canvas |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 4202 29 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2025 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 51 x 46 x 30 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.07 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12.85 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Katoenen tas met logo en resistente binnenlaminering, 230 g/m²
Prijs vanaf: € 2,41
-
Canvas tas met bijpassende kleur basis en handvatten, 280 g/m²
Prijs vanaf: € 3,71
-
Gerecyclede katoenen tas met jute bodem en handvat, 320 g/m²
Prijs vanaf: € 2,09
-
Jute tas om te bedrukken met katoenen handvatten
Prijs vanaf: € 2,95
-
Bedrukte jute tas met klikkenbandsluiting
Prijs vanaf: € 2,60
-
Bedrukte jute tas met gelamineerde binnenkant
Prijs vanaf: € 3,03