Gerecyclede katoenen tas met vouwbodem en hengsels 310 g/m²
Code: 55897
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- 2 Kleuren (Aan een zijde)

- 3 Kleuren (Aan een zijde)

- 4 Kleuren (Aan een zijde)

- Digitale kleuren transfer (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je logo elke dag rondgaan met een tas voor events
Gerecyclede katoenen tas van 310 g/m² met lange hengsels van 70 cm, extra verstevigd voor langdurig gebruik. De tas is netjes gestikt en heeft een vouwbodem aan de onderkant en zijkanten. Zo krijg je meer inhoud en blijft de vorm behouden als je hem vult. Met zijlabel en draagvermogen tot 10 kg, geschikt voor uitdelen op events of dagelijks gebruik op kantoor. Het ontwerp met witte verticale strepen in combinatie met kleur geeft een nette uitstraling voor merkacties en beurzen.
Eigenschappen
- Gerecyclede katoenen tas met vouwbodem en verstevigde naden
- Lange hengsels van 70 cm met versteviging voor comfortabel dragen
- Draagkracht tot 10 kg voor dagelijks gebruik
- Ontwerp met verticale strepen en zijlabel
Kenmerken
| Productcode: | 55897 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 45 x 36 x 19 cm |
| Gewicht: | 275 gr |
| Materiaal: |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 4202 92 90 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1600 stuks |
| Tussenverpakking:: | 25 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 48 x 30 x 40 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.06 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12.9 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Jute en canvas tassen met gelamineerde binnenkant Jute Beach
Prijs vanaf: € 2,08
-
Katoenen tas met logo met resistente binnenlaminering 230 g/m2 Friday
Prijs vanaf: € 2,38
-
Canvas tas met bijpassende kleur basis en handvatten 280 g/m2 Promenade
Prijs vanaf: € 3,71
-
Gerecycled katoenen tas met jute bodem en handvat 320 g/m2
Prijs vanaf: € 2,09
-
Bedrukte jute tassen met voorvak en inzetstuk Jute Trendy
Prijs vanaf: € 1,98
-
Jute tassen met logo in aantrekkelijke kleuren 10kg Jute Colors
Prijs vanaf: € 2,31