Jute tassen van gelamineerd katoen om te bedrukken
Code: 40869
Op zoek naar promotiemateriaal voor het strandseizoen? Laat dan deze zomerse jute tassen met logo bedrukken. Het model combineert jute en katoen met een vrolijk kleurdetail.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- 2 Kleuren (Aan een zijde)

- 3 Kleuren (Aan een zijde)

- 4 Kleuren (Aan een zijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Bedrukte tassen van duurzame combinatie van gelamineerd jute en gelamineerd katoen, met natuurlijke katoenen handvatten. Gestikte afwerking met lange, versterkte handvatten, en verkrijgbaar in een brede waaier van kleuren. Bestand tegen een gewicht tot 10 kg.
Kenmerken
| Productcode: | 40869 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 48 x 35 x 15 cm |
| Gewicht: | 210 gr |
| Materiaal: | Gelamineerd jute / gelamineerd katoen |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 9608 10 10 |
| In onze collectie vanaf : | April 2022 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1800 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 50 x 45 x 38 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.09 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Jute en canvas tassen met gelamineerde binnenkant
Prijs vanaf: € 2,08
-
Katoenen tas met logo en resistente binnenlaminering, 230 g/m²
Prijs vanaf: € 2,41
-
Canvas tas met bijpassende kleur basis en handvatten, 280 g/m²
Prijs vanaf: € 3,71
-
Gerecyclede katoenen tas met jute bodem en handvat, 320 g/m²
Prijs vanaf: € 2,09
-
Bedrukte jute tassen met voorvak en inzetstuk
Prijs vanaf: € 1,98
-
Jute tassen met logo in aantrekkelijke kleuren, 10 kg
Prijs vanaf: € 2,31