Boodschappentas van gerecycled katoen met handvatten, 310 g/m²
Code: 47877
Draag meer met gemak met deze stevige tas, dankzij de robuuste structuur en het grote buitenvak. Voor dagelijks gebruik en zware boodschappen.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorkant)

- 2 Kleuren (Voorkant)

- 3 Kleuren (Voorkant)

- 4 Kleuren (Voorkant)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Deze tas van 310 gram is de ideale keuze, of je nu gaat winkelen of de tas dagelijks wilt gebruiken. Het hoge gewicht en de vleugelstructuur die door de hele tas loopt, geven extra stevigheid, waardoor het mogelijk is om zwaardere ladingen te dragen. De buitenzak is erg handig en heeft royale afmetingen (18*29,5 cm).
Kenmerken
| Productcode: | 47877 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | 46 x 41 x 13 cm |
| Gewicht: | 240 gr |
| Materiaal: | Gerecycled Katoen |
| Land van fabricage: | India |
| Intrastat code: | 4202 22 90 |
| In onze collectie vanaf : | Juli 2024 |
| Land van verzending : | Portugal |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 1 stuk |
| Afmetingen van buitenste doos: | 35 x 49 x 44 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.075 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12.76 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Katoenen tas met logo en resistente binnenlaminering, 230 g/m²
Prijs vanaf: € 2,41
-
Canvas tas met bijpassende kleur basis en handvatten, 280 g/m²
Prijs vanaf: € 3,71
-
Gerecyclede katoenen tas met jute bodem en handvat, 320 g/m²
Prijs vanaf: € 2,09
-
Jute tas om te bedrukken met katoenen handvatten
Prijs vanaf: € 2,95
-
Bedrukte jute tas met klikkenbandsluiting
Prijs vanaf: € 2,60
-
Bedrukte jute tas met gelamineerde binnenkant
Prijs vanaf: € 3,03